gereformeerde kerk

groeien in geloof

gereformeerde kerk

Afscheid van ds. Dick Luijmes

Afscheid ds. Luijmes
Vanwege allerlei plotselinge veranderingen in onze gemeente werd begin 2020 het besluit genomen om op zoek te gaan naar een ambulant predikant. Al snel kwam ds. Luijmes in beeld. In april 2020 start ds. Luijmes met zijn werkzaamheden in onze gemeente, allereerst in Bikkersvaart, maar na het vertrek van ds. van Elderen ook in de wijk Broerswetering. In de afgelopen winter, als er in enkele weken tijd veel van onze gemeenteleden komen te overlijden, leidt hij in soms zeer verdrietige omstandigheden tal van diensten. Dat verdient heel veel respect. 
Zondag 30 mei was na 14 maanden werken bij GKBS waar we heel blij mee waren, tijd om afscheid te nemen. Ds. karsten van Staveren heeft hem los gemaakt van onze gemeente. Hij is nu weer gast-predikant. 
Dick, bedankt voor alle inspanningen in het afgelopen jaar, voor de fijne samenwerking met iedereen en Gods rijke zegen gewenst in Ermelo, in alle uitdagingen die daar weer op je wachten!
Namens de gemeente A DIEU: VAAR WEL GOD ZIJ MET U.

Klik hier voor foto's van het afscheid


(foto's gemaakt door Jan Heuveling)