De Stille Week met thema ‘Kijk, door Jezus’ ogen’
We nodigen u van harte uit om aanwezig te zijn bij de Stille Week bijeenkomsten die gehouden worden van 30 maart tot en met 4 april a.s. (dus inclusief Goede Vrijdag en Stille Zaterdag).
Locatie: Adventkerk (alles deze week!!!) Net zoals voorgaande jaren worden de diensten gevuld met gebeden, meditaties, liederen en muzikale bijdragen.
De bijeenkomsten van 30 maart tot en met 3 april
beginnen om 19.15 uur.
Op donderdag 2 april wordt tevens het Heilig Avondmaal gevierd. Bij de avondmaalsviering is nog dit belangrijk: op Witte donderdag er ook nog de mogelijkheid is voor hen die deze dienst niet kunnen meemaken, om na de dienst te delen in het Heilig Avondmaal.
Op donderdag begint rond 20.30 uur het kijken naar
The Passion! Daar is iedereen ook van harte voor welkom. Misschien in een kleine zaal, misschien in kerkzaal (dat ziet u vanzelf).
Alleen op Stille Zaterdag 4 april begint de dienst om 21.30 uur.
Onze voorganger bij deze vieringen is ds. K. van Staveren.
Doelstelling collecte stille week inclusief Eerste- en Tweede Paasdag: in overleg met het bestuur van de diaconie is gekozen voor deze doelen:
Stichting IJzersterk en Metakids
Wij zien uit naar uw komst en voel u vrij anderen mee te nemen naar deze diensten!
Extra uitleg bij Stille Zaterdag en doopgedachtenis:
Op Stille Zaterdag staan we stil bij een bijzonder moment: onze doop.
Misschien is het lang geleden, misschien kun je het je niet eens herinneren… maar het is wél het begin van jouw weg met God.
Tijdens de viering nodigen we je uit om mee te doen aan de doopgedachtenis. Een eenvoudig, maar krachtig moment waarin je opnieuw mag beseffen:
? Ik ben gedoopt
? Ik hoor bij God
? Ik mag leven vanuit Zijn liefde
Het is een kans om bewust stil te staan bij wat vaak vanzelfsprekend is geworden. Om even terug te keren naar de kern.
Voel je welkom om dit moment mee te beleven – of je nu elke week komt, of al een tijd niet bent geweest.
?️ Stille Zaterdag – we wachten, we hopen, we herinneren.
#StilleZaterdag #Doopgedachtenis #Hoop #Geloof